Оптимізуємо роботу смартфона з HTC Boost+

Компанія HTC разом з новим флагманом представила досить цікавий додаток-оптимізатор HTC Boost+, завданням якого, як ви здогадалися, є оптимізація пам’яті смартфона, додаток також має й інші досить цікаві можливості, про які ми сьогодні також поговоримо.
Насамперед відзначимо зовнішній вигляд програми. Boost+ використовує всі переваги Material-дизайну – його дійсно приємно використовувати. Кожен елемент виконаний зі смаком, особливо нас порадували анімації.

HTC Boost+

Головне вікно складається з невеликої кругової діаграми з інформацією про кількість використаної і вільної вбудованої та оперативної пам’яті. На головному вікні також розташувалися 5 розділів:

  • Прискорення
  • Керувати програмами
  • Очистити від сміття
  • Блокування програм
  • Налаштування

Давайте розглянемо все окремо. При натисканні на піктограму оптимізації на екрані з’явиться інформація про те, скільки оперативної пам’яті можна очистити і які саме додатки її використовують з особливою інтенсивністю. Після сканування можна провести очищення пам’яті.

У розділі «Керувати програмами» можна швидко і зручно переглянути весь список встановлених на смартфон додатків і так само швидко видалити непотрібні.

HTC Boost+

До слова, за непотрібні файли відповідає наступний розділ, при переході до якого відбудеться швидке сканування системи і визначення непотрібних файлів (файли кеша, інсталятори програм, тимчасові файли, а також файли реклами). Тут же можна відразу всі вибрані файли успішно видалити.

HTC Boost+

Розділ «Блокування програм» дозволить вам вибрати програми зі списку і таким чином заблокувати доступ до них іншим користувачам. Ця функція особливо корисна, якщо, наприклад, ви не хочете, щоб ваші знайомі відкривали додаток «Telegram» або вашу галерею. У випадку з дітьми можна заборонити доступ до всіх програм крім ігор. До слова, є навіть можливість заблокувати доступ до налаштувань.

Останній розділ представляє з себе налаштування програми: тут можна налаштувати сповіщення, включити розумне прискорення, яке буде в фоновому режимі очищати пам’ять пристрою для оптимізації продуктивності телефону.

HTC Boost+

HTC Boost+ створює враження цілісного і якісного продукту. Тут немає чогось зайвого, у нас також не виникало бажання додати сюди щось ще. Підводячи деякі підсумки, хочеться лише відзначити, що додаток буде працювати тільки на смартфонах з Android 5.0 і вище.