Новий дизайн Moto G 2016 вперше на фото

У Мережі вперше з’явилися більш-менш наочні знімки смартфона Moto G 2016 (Moto G4) який, як виявилося, буде дуже сильно відрізнятися від своїх попередників. Фотографії демонструють передню панель з квадратною механічної клавішею, яка приховує сканер відбитків пальців, та задню з досить незвичайним фотомодулем.

Moto G

Судячи з усього, цим смартфоном виробник збирається ознаменувати перехід на абсолютно новий стиль дизайну. У такій моделі вже не простежуються традиційні вигини задньої панелі, так і корпус, який швидше за все металевий. Камера – і зовсім щось вкрай сумнівне, нагадує таку у LG G5, але в іншій орієнтації і без додаткового об’єктива.

Moto G

Джерело зазначає: в даному випадку на фото міг бути відображений лише прототип, у фінальному варіанті Moto G 2016 дизайн може відрізнятися досить сильно. Хочеться вірити, що хоча б мікрофон на фронтальній панелі (зліва від механічної кнопки під дисплеєм) все-таки буде перенесений. В цілому ж зовнішність у новинки вкрай спірна і любителями простих і яскравих пристроїв Moto може бути сприйнята негативно.

За матеріалами NWE