На черговому тизері HTC хвалить автономність свого майбутнього флагмана

До презентації HTC залишаються лічені дні. Девайс покажуть вже 12 квітня, у вівторок. Тим часом, крім різних витоків, сама компанія радує нас досить незвичайними, якісними і цікавими тизерами. На цей раз мова піде про акумулятор.
Цього року тайванці вирішили в черговий раз виділитися з натовпу, проте тепер роблять вони це розумніше і солідніше. Так, компанія до анонсу HTC 10 випускає невеликі тизер-ролики, щоб підігріти інтерес до пристрою.

Переглянувши їх, можна прийти лише до висновку про те, які тайванці трудяги і який же чудовий апарат вони представлять 12 квітня, буквально переконуючи нас в цьому фразами «Ви побачите», «Ви відчуєте», вселяючи впевненість в успіх HTC 10, проте у нас на цей рахунок великі сумніви, враховуючи чималий цінник на ґаджет.

Що ж стосується самого відеоролика, тут компанія розповідає про те, як інженери старанно працювали і продовжують працювати над тим, щоб максимально поліпшити автономність пристрою.

Іншими словами, подібними відеороликами тайванці намагаються сказати нам: «Хлопці, ми працюємо для вас, щоб задовольнити ваші потреби, ми вас цінуємо». Компанія з особливою увагою ставиться до своїх фанатів, і це відчувається, хоча, звичайно, фінансова підтримка їй би не завадила.

А як ви ставитеся до подібних тизерів HTC? Чи проявляється в них прагнення компанії зблизитися з фанатами?