Meizu запрошує на анонс M3 mini

Meizu оголосила дату презентації доступного смартфона M3 mini, а також вислала запрошення на захід місцевим журналістам. Цього разу компанія знову відзначилася оригінальністю, вклавши в коробку пластиковий будильник Braun і Game Boy.

Meizu M3 mini

Їх потрібно розуміти, як натяк на матеріал корпусу, а також на граничну простоту пристрою, який просто робить те, що від нього вимагається, вважають журналісти. У цій моделі Meizu не стала переходити на метал, хоча в представленому раніше фаблеті M3 Note вона застосувала змішану конструкцію, як у флагманів минулого року.

Meizu M3 mini

Про доступну пластикову новинку стало відомо ще минулого тижня, коли смартфон пройшов сертифікацію китайської наглядової організації. З опублікованих на сайті TENAA документів відома зовнішність Meizu M3 mini і більшість характеристик.

Meizu M3 mini

За дизайном новий представник доступної лінійки Blue Charm дуже схожий на попередній. У Meizu вирішили використовувати впізнаваний дизайн, трохи оновивши його, додаванням трохи похилого по краях захисного скла. Начинка M3 mini в чомусь співпадає з такою у M2 mini: 5-дюймовий HD-дисплей, 2 ГБ ОЗП та 16 ГБ вбудованої пам’яті під дані, а також камери на 5 і 13 Мп відповідно. З цікавих змін варто відзначити подвійний спалах, більш потужний восьмиядерний процесор і збільшену до 2800 мАг ємність акумулятора.

Швидше за все, Meizu постарається почати продажі M3 mini в Китаї відразу після анонсу. До речі, майбутня презентація стане третьою за рахунком для компанії в цьому місяці. У самому початку квітня Meizu представила M3 Note, а приблизно через тиждень – флагман Pro 6.

Джерело інформації: Gizmochina