OnePlus One отримує Android Marshmallow

Раніше на цьому тижні генеральний директор OnePlus Карл Пий заявив, що оновлення до Marshmallow для торішнього OnePlus One знаходиться на фінальній стадії тестування, і зовсім скоро користувачі зможуть встановити довгоочікуваний апдейт. Сьогодні компанія оголосила, що смартфони OnePlus One вже почали отримувати “по повітрю” фінальну прошивку Cyanogen OS 13, основану на Android 6.0.1 Marshmallow. Як завжди, оновлення буде проводитися в кілька етапів, але вже найближчим часом всі користувачі зможуть встановити найсвіжішу версію операційної системи.

OnePlus One“Наші друзі в Cyanogen повідомили нам, що CM 13.0 (ZNH0EAS26M) на базі Marshmallow почне виходити вже сьогодні. Оновлення буде проходити поетапно, тому тільки деякі з вас випадковим чином отримають оновлення першими, і, як зазвичай, очікування будуть виправдані”, – написав на офіційному форумі представник OnePlus.

Варто зазначити, що власники OnePlus One отримали не CyanogenMod 13, а Cyanogen OS 13, яка відрізняється наявністю додатків сторонніх розробників і деякими іншими змінами. Перевірити наявність оновлень можна в налаштуваннях смартфона.

Джерело інформації: androidcentral