Користувачі iPhone SE скаржаться на проблеми в роботі Bluetooth

Перші покупці смартфонів iPhone SE скаржаться на проблему в роботі пристрою. Власники девайсів повідомили нестабільну роботу бездротового інтерфейсу Bluetooth.

iPhone SE-1

На форумах Apple покупці пишуть про те, що не можуть підключити iPhone SE до автомобільної магнітоли. У той же час частина користувачів пристрою повідомляє, що смартфон працює, однак голосові дзвінки через бортову систему проходять із спотворенням. Деякі без проблем програють музику з комунікатора через автомобільну аудіосистему, але не можуть дзвонити або відповідати на дзвінки. На даний момент гілка на форумі технічної підтримки Apple налічує 146 відповідей і понад 7000 переглядів.

Про проблему повідомили власники автомобілів Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, GMC, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Toyota, Volkswagen та інших. На даний момент на сайті відкрито кілька тем з обговореннями збоїв в роботі Bluetooth.

Представники Apple поки не прокоментували інформацію про проблеми Bluetooth-з’єднання в iPhone SE. За словами одного з власників пристрою, в службі по роботі з клієнтами Mercedes-Benz припустили, що проблеми пов’язані з тим, що iPhone ще не був синхронізований з супутниковою навігаційною системою автомобільної компанії.