Компанія Google випускає квітневе оновлення безпеки Android

Компанія Google випустила квітневе оновлення безпеки операційної системи Android. Як завжди, в першу чергу патч буде доступний для пристроїв лінійки Nexus. На офіційному сайті для розробників власники Nexus 5, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 7 (2013 Wi-Fi/LTE), Nexus 9 (Wi-Fi/LTE), Nexus 10, Nexus Player і Pixel C вже можуть завантажити образи прошивок для своїх пристроїв. У квітневому оновленні Google закрила 6 критичних вразливостей системи і виправила 13 пріоритетних проблем, які були виявлені експертами в області безпеки.

Найсерйозніша вразливість дозволяла зловмисникам віддалено запускати виконання шкідливого коду під час програвання мультимедійних файлів, які можуть бути відправлені на пристрій абсолютно будь-яким способом, включаючи електронну пошту, браузер, MMS або сервіси обміну повідомленнями. Також були виправлені вразливості в клієнті DHCP, Qualcomm Performance Module і драйвер RF, завдяки чому можна було запускати шкідливий код, який ставив під загрозу всю систему, через що користувачам доводилося перевстановлювати прошивку.

Також Google в черговий раз рекомендує завантажувати додатки виключно з офіційного магазину Play Store і уважно читати, які вони вимагають дозволу при запуску.

Джерело інформації: AndroidAuthority