Huawei представила преміальний фітнес-трекер з функцією гарнітури TalkBand B3

Компанія Huawei разом з флагманськими смартфонами P9 і P9 Plus представила третє покоління «розумного» браслета-трансформера, який може перетворюватися в бездротову гарнітуру. На відміну від попередника, TalkBand B3 дозволяє здійснювати дзвінки натисканням однієї кнопки на корпусі пристрою.

TalkBand-B3

Гарнітура витягується з браслета дуже просто, при цьому виробник заявляє про надійну фіксацію, адже новинка орієнтована на людей, з переважанням рухливого способу життя. TalkBand B3 обладнаний 0,7-дюймовим сенсорним дисплеєм AMOLED з роздільною здатністю 128х80 пікселів і 6-осьовим датчиком прискорень, за допомогою якого він автоматично визначає тип фізичної діяльності, реєструє результати активності і відправляє їх в мобільний додаток для iOS або Android.

TalkBand-B3

При сполученні зі смартфоном аксесуар передає статистику фізичної активності, в тому числі кількість пройдених кроків, витрачених калорій і так далі. Всі ці дані в наочній формі доступні з мобільному додатку. На дисплеї відображається секундомір, час, ім’я абонента, що телефонує.

TalkBand-B3

Основним нововведенням в третьому поколінні смарт-браслета стала функція Direct Calling, що дозволяє здійснювати виклик прямо з пристрою – потрібні контакти просто фіксуються в додатку, після чого вони будуть відображатися у відповідному розділі на браслеті. Huawei попрацювала і над оптимізацією алгоритмів аудіо, збільшивши гучність на 25%, а придушення шумів поліпшивши на 80%.

Вбудований акумулятор ємністю 91 мАг забезпечить 4-6 днів автономного використання в звичайному режимі або 6 годин безперервного голосового спілкування. Заряджається новинка за 1,5 години.

Корпус TalkBand B3 виконаний з нержавіючої сталі, колір і виконання ремінця – в залежності від версії. Пристрій представлений в трьох версіях: Active з силіконовим ремінцем чорного або білого кольору (169 євро), Classic з ремінцем з натуральної італійської шкіри (199 євро) і Elite з металевим браслетом (249 євро).