HTC обіцяє найкращі динаміки BoomSound

Рівно через тиждень тайванська компанія HTC проведе довгоочікуваний презентацію. Як ви напевно знаєте, присвячена вона буде новим смартфонам.До числа останніх може увійти новий представник лінійки Desire, який буде ставитися до середньої цінової категорії. Однак нас перш за все цікавить флагман, і саме тому маркетологи компанії продовжують інтригувати короткими відеороликами, присвяченими особливостям новинки. З одним з них ми зараз і познайомимося.

І хоча до презентації залишається цілий тиждень, про смартфон відомо більш ніж достатньо. Повідомляється, що він обзаведеться 5,1-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, 12-мегапіксельною UltraPixel-камерою, а також потужним чіпсетом Snapdragon 820. Нагадаємо, приблизні результати тестування останнього ми вже бачили.

Протягом кількох минулих тижнів співробітники HTC вже встигли зацікавити нас декількома роликами. Наприклад, один з них обіцяв нам камеру світового класу. Як повідомляють представники ресурсу PhoneArena, сьогодні на черзі стереодинаміки BoomSound.

Відповідно до твердження впевненого голосу за кадром, співробітники виробника обожнюють якісний звук. З цієї причини кожен з нас зможе насолодитися найдрібнішими акцентами в різних мелодіях за допомогою нового флагмана. В цілому нам обіцяють кращі стереодинаміки BoomSound, коли-небудь доступні в смартфонах.

Чи вдалося ролику вас зацікавити? Розкажіть про це в коментарях.