Блокувальник реклами NetGuard не потребує прав суперкористувача

NetGuard – це мобільний фаєрвол, який вміє блокувати рекламу. Найпрекрасніше, що для цього йому не потрібні права суперкористувача.

Як повідомляє недавнє дослідження, при перегляді новинних сайтів реклама з’їдає до 79% мобільного трафіку. Тому не дивно, що користувачі шукають спосіб її заблокувати. Найбільш дієві способи блокування реклами працюють, як правило, тільки на пристроях з root-правами. Однак наявність прав суперкористувача може зробити ваш ґаджет більш уразливим для хакерських атак.

Тому ми не могли залишити без уваги появу програми NetGuard, яка вміє блокувати рекламу на смартфонах і планшетах під управлінням Android і при цьому не вимагає ніяких додаткових привілеїв.

Додаток NetGuard спочатку позиціонувався як програмний фаервол для Android. З його допомогою можна тонко налаштувати дозволи і правила роботи для всіх встановлених у вас додатків. Це допомагає користувачам знизити споживання мобільного трафіку, заощадити заряд батареї і захистити свою приватність.

 У нових версіях NetGuard з’явилася додаткова функція, що дозволяє заблокувати рекламні оголошення. Однак творці програми порахували, що це може не сподобатися компанії Google, і розсудливо не стали викладати її в магазин додатків, що належить компанії. Тому для скачування NetGuard з блокувальником реклами вам потрібно перейти за цим посиланням. Якщо ж вам потрібен просто фаєрвол, то скористайтеся старою версією програми, яка досі розміщена в Google Play.

NetGuard вміє, крім усього іншого, вести лог мережевих з’єднань, забороняти з’єднання з певними адресами, повідомляти про те, коли якийсь додаток зв’язується з віддаленим сервером. Програма безкоштовна, має відкритий вихідний код і кілька різних тем оформлення.