Apple випустила iOS 9.3.2 beta 3 для розробників

Apple випустила третю бета-версію iOS 9.3.2. Прошивка спрямована на подальшу оптимізацію роботи iPhone, iPod touch та iPad і доступна для розробників, зареєстрованих в Apple Developer Program.

Чергове оновлення операційної системи для iPhone і iPad з’явилося всього через тиждень після запуску iOS 9.3.2 beta 2. У новій версії «Меню швидкого доступу» функціонує більш плавно в альбомному режимі, оптимізується витрата акумулятора, а також значно підвищується стабільність і швидкість роботи системи. Реліз не приносить візуальних змін в ОС і виправляє деякі баги попередньої збірки.

Номер iOS 9.3.2 Developer beta 3 – 13F65, розмір накопичувального оновлення складає близько 32 МБ проти 60 МБ у попереднього релізу. Тестування бети показало хорошу продуктивність: навіть на етапі тестування вона обходить стабільну версію операційної системи iOS 9.3.1.

У iOS 9.3.2, крім іншого, виправлена ​​помилка, яка викликала проблеми в роботі Game Center. Збій спостерігався ще в iOS 8, і торкався багатьох популярних ігор: при спробі запустити програму екран заливає білим кольором і додаток перестає відповідати на дії. В публічній бета-версії iOS 9.3.2 функції Game Center працюють без проблем.

Завантажити iOS 9.3.2 beta 3 поки можуть тільки розробники. Про те, коли програмна платформа вийде для загальнодоступного використання, не повідомляється. Попередній реліз iOS 9.3 тестувався на протязі трьох місяців.