Android N можна буде спробувати не тільки власникам Nexus

Разом з анонсом Android L компанія Google запустила програму попереднього тестування системи перед релізом, в рамках якої будь-який власник пристроїв лінійки Nexus може вручну встановити нову збірку. Так було з Android M в минулому році і Android N, що вийшла на початку минулого місяця. До сих пір головною умовою для участі в програмі тестування була наявність актуальних девайсів Nexus, але є ймовірність, що в майбутньому Google може зняти це обмеження. Натяки на це були знайдені в програмному коді на офіційній сторінці Android N Preview.

image

“Більше підтримуваних пристроїв, включаючи девайси від OEM-партнерів. Регулярність виходу OTA-оновлення для ваших девайсів, починаючи від першого релізу і до фінальної версії N”, – зазначено в коді Android N Preview.

Відзначимо, що деякі виробники, вже запустили власні програми тестування прошивок для своїх девайсів, але вони виходять набагато пізніше офіційного релізу нових версій Android. Також не ясно, як буде вирішена проблема використання різних програмних оболонок і додаткових функцій в пристроях від сторонніх виробників.

Нам залишається дочекатися офіційних подробиць від Google. Можливо, що компанія розповість про це на конференції для розробників I/O 2016.

Джерело інформації: AndroidAuthority