Знижки на додатки в Google Play | 29 березня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

HEROES REBORN: ENIGMA

Уряд завжди полював за людьми з незвичайними здібностями. Так сталося і з героїнею цього екшен-пазлу – тендітною дівчиною на ім’я Далія. Їй доведеться пройти складний шлях, щоб навчитися контролювати свої приховані можливості і вибратися з секретного урядового комплексу.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Sleep as Android Unlock

Трекер сну і будильник, які вміють вибрати кращий момент для вашого пробудження. Додаток за допомогою акселерометра і мікрофону фіксуватиме ваші рухи, визначаючи швидкі і повільні фази сну, а потім розрахує оптимальний час пробудження (плюс-мінус кілька хвилин від запланованого) та розбудить вас приємними звуками природи.

Sleep as Android Unlock
Developer: Urbandroid Team
Price: 1 999,00 Ft+

Sky Gamblers: Storm Raiders

Одна з найвідоміших мобільних леталок, в якій вам належить зануритися у вир нещадних повітряних боїв часів Другої світової. Гра радує величезним вибором літаків, приголомшливою графікою і підтримкою зовнішніх геймпадів.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Habit Streak Pro

Простий і зрозумілий менеджер звичок, який дозволить закріпити ті чи інші щоденні ритуали. Streak мотивує вас рухатися вперед, відзначаючи в календарі дні, коли ви робили заплановане. Однак варто вам відійти з графіку всього на один день, і тижні та місяці будуть перекреслені одним махом: все доведеться починати спочатку. Але ж ви цього не хочете, правда?

Habit Streak Pro
Developer: Complex View Ltd
Price: 790,00 Ft

The Terminal 2

Деталізований симулятор управління аеропортом, в якому вам належить узяти на себе виконання безлічі всіляких завдань, пов’язаних з польотами, обслуговуванням парку літаків і перевезеннями пасажирів. Починайте з невеликого і поступово розширюйтеся, поки не зростете до справжньої авіаімперії зі світовим ім’ям.

The Terminal 2
Developer: FrameLineNetwork
Price: 990,00 Ft+