Знижки на додатки в App Store | 31 березня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Instant Webcam

Цей додатк перетворить ваш iPhone або iPad в IP-камеру. Запускаємо, вибираємо якість, опцію спалаху, а потім вбиваємо в будь-якому браузері IP-адресу і дивимося. Можна зазирнути під диван не встаючи з нього або спостерігати за котами в сусідній кімнаті.

Instant Webcam
Instant Webcam
Developer: PhobosLab
Price: USD 1.99

Sizer

Багатьом з нас знайомі ситуації, коли хотілося купити в подарунок одяг для своїх рідних, але в тупик приводило питання розміру. Якраз для таких випадків і буде корисний додаток Sizer. У нього можна додати профілі з інформацією про розміри одягу і взуття для всієї родини, і вона завжди буде у вас під рукою. Єдиний мінус Sizer – це застарілий дизайн, який хоч і вельми непоганий, але виглядає незвично.

Epica Pro

Любителі розважитися зі своїми фото повинні оцінити цей додаток. Завдяки вбудованій галереї шаблонів він дозволяє додати товаришу на фото різний кліп-арт на кшталт бороди і безглуздих капелюхів або помістити його в кумедні ситуації. Таким чином можна повеселитися самому або розіграти ваших друзів, поділившись смішними колажами через соцмережі.

Epica Pro - Epic camera
Epica Pro - Epic camera
Developer: Jun Luo
Price: USD 1.99+

Knights of Pen & Paper 2

Продовження прекрасної RPG про групу шукачів пригод. Хоробрі дослідники відправляться в подорож по незвіданих землях, де зустрінуться з небезпечними монстрами, здобудуть в боях трофейні обладунки і славу. Як і в першій частині, в грі використана піксельна графіка, кілька варіантів для персонажів, різноманітна екіпіровка з можливістю створення нових речей і велика кількість локацій для дослідження.