В Apple Music для Android з’явилась ексклюзивна функція

Щоб користувачі Android віддавали перевагу музичному додатку Apple, компанії необхідно робити кожну його версію настільки хорошою, наскільки це взагалі можливо. Тому в додатку Apple Music, від розробника Apple Inc., з’явилась ексклюзивна функція.

Apple Music
Apple Music
Developer: Apple Inc.
Price: Free

Після оновлення Apple Music з’явилася та функція, яку хочуть бачити багато користувачів платформи Android – віджет. У цьому немає нічого незвичайного, адже наявність віджета є звичною для користувачів «зеленого робота».

apple music widget

Віджети більшості музичних програм володіють мінімальною необхідною функціональністю, і в цьому віджет Apple Music не став винятком. У ньому є можливість зробити паузу у відтворенні музики та переміщення по треках вперед і назад. Значок у вигляді сердечка дозволяє «лайкнути» пісню, що дає Apple Music можливість краще розуміти музичні вподобання свого користувача. Якщо ж потрібні додаткові функції, то все ж доведеться відкривати додаток.

На щастя, віджет не став єдиною новою функцією в даному оновленні. Було також вдосконалено управління плейлистами. З’явилися можливості погашення подарункових карт і перегляду того, що відтворюється в Beats1.

Новий віджет став другою функцією Apple Music, призначеної виключно для Android. У лютому 2016 року в розглянутому додатку з’явилася можливість відтворення музики, збереженої на карті пам’яті SD. Ця опція відсутня у версії для iOS, оскільки карти пам’яті не підтримуються девайсами під керуванням цієї операційної системи.

Як бачимо, операційна система Android настільки популярна, що навіть компанія Apple, приділяє увагу створенню програмного забезпечення для неї.