Що саме захищає Galaxy S7 від попадання вологи

Наскільки легко вам буде купити новий дорогий флагманський смартфон і занурити його під воду? Напевно, непросто на таке зважитися, і варто кілька разів подумати. У користувача YouTube під ніком JerryRigEverything є інформація, яка дозволить прийняти правильне рішення в цьому питанні. Він розібрав Galaxy S7, для того щоб зрозуміти, що саме захищає смартфон від води. Заодно стало зрозуміло, наскільки добре він захищений.

Відразу варто відзначити, що Galaxy S7 не можна назвати водонепроникним смартфоном. Він вологостійкий, а цей стан не постійний, і може бути порушений тривалим перебуванням під водою і високим тиском. Боятися занурювати смартфон під воду можна і потрібно, зате ви можете досить спокійно спілкуватися під дощем і не сильно переживати, якщо раптом що-небудь проллєте на Galaxy S7.

Всі отвори в смартфоні, такі як роз’єми для зарядок і підключення гарнітури і отвір для SIM-карти і карти пам’яті, захищені гумовими прокладками, досить тонкими для того, щоб довіряти їм долю дорогого пристрою. Отвір для динаміка захищений спеціальним фільтром, який пропускає звук, але не пропускає воду до певного моменту.

Всі інші компоненти смартфона посаджені досить герметично, але варто розуміти, що з різних обставин вологостійкість може бути порушена. Galaxy S7 набагато краще захищений від пилу, який здатний нашкодити смартфону значно менше, ніж вода.