Samsung патентує нові дисплеї

Акціонери Samsung, як повідомляють інсайдери, висловили керівництву компанії невдоволення з приводу того, що у виробника практично немає прибуткових пристроїв. Вони натякнули, що інженерам Samsung варто створити принципово новий форм-фактор смартфонів, і, схоже, розробники вирішили це завдання – компанія отримала патент на дисплеї майбутнього, повідомляє PatentlyMobile.

Екран, що розширюється.

Phablet – пристрій, який чимось нагадує слайдер. Вірячи в дієвість принципу «Нове – добре забуте старе», інженери запропонували наступну концепцію: в нормальному стані екран смартфона невеликий, але якщо користувачеві необхідно його збільшити, досить зсунути дисплей вгору. Після цього та частина, яка прихована, буде перед очима.

скачанные файлы

6a0168e68320b0970c01b8d1b0872e970c-800wi

Ми вже бачили подібне рішення для iPhone, проте воно було лише концептом. У патенті Samsung, навпаки, детально описана цілком реальна технологія, яку компанія незабаром цілком може впровадити.

Патент передбачає, що екран пристрою буде гнучким. Його згорнуть навколо спеціального ролика. В принципі ідея не нова, так що нам залишається чекати ефектної реалізації технології, а поки – вибирати з наявних на ринку смартфонів Samsung.

 

За матеріалами: patentlymobile