Samsung Galaxy S7 на базі процесора Snapdragon 820 виявився повільнішим за версію на Exynos 8890

Як відомо, не так давно представлений Samsung Galaxy S7 оснащується різними процесорами в залежності від регіону, де він продається. Йдеться, як ви вже здогадалися з назви, про Snapdragon 820 та Exynos 8890. У більшості синтетичних тестів Snapdragon 820 здобуває перемогу, і чималу роль в цьому відіграє Adreno 530. Однак яка версія покаже себе краще в повсякденному використанні? На ці питання ми і спробуємо відповісти, а допоможуть нам наші колеги з PhoneBuff, які зважилися на досить цікавий експеримент.

Хлопці знайшли два Galaxy S7, поставили їх поруч, включили таймер і почали знімати на камеру процес підрахунку кількості часу, який потрібен девайсам на запуск певних додатків. Після першого виміру відразу починається другий, який оцінює мультизадачність пристроїв завдяки повторним запусків додатків.

Як можна помітити, версія на процесорі Snapdragon 820 програла битву свого суперника на базі Exynos 8890. Можна спробувати знайти в цьому причину. Припустимо, що Samsung більше уваги приділяє саме своїм розробкам, тобто процесору Exynos, а це може проявлятися банально в кращій оптимізації під нього. До того ж тут мова йде про TouchWiz, а нам всім відомо, що собою являє дана оболонка. Не варто виключати, що компанія просто уповільнює швидкодію версії на базі Snapdragon 820, щоб поліпшити продажу версії на власному процесорі.

З іншого боку, умови у процесорів були однакові, і кінцевому споживачеві не важливі суперечки, що стосуються кращої підтримки власних корейських продуктів. Звичайному користувачу важливі підсумкові результати. Exynos 8890 впорався зі своїм завданням значно краще.

Таким чином, якщо ви не цікавитеся кастомними прошивками, якщо вам важлива швидкодія пристрою на практиці, можна дивитися в бік Galaxy S7 на базі Exynos 8890, однак навіть з огляду на підсумки даного тесту, у нас дуже багато сумнівів щодо переваги Exynos над Snapdragon. Ми все ж любимо мислити ширше, тому свій голос віддаємо Snapdragon.