Чотири причини не купувати Samsung Galaxy S7

Samsung – лідер ринку, серед Android-смартфонів. Чи варто вважати смартфони лідера – кращими смартфонами? У цій статті ми розберемо недоліки Galaxy S7, тим самим допоможемо вам в черговий раз подумати і вирішити, чи потрібен вам новий флагман від Samsung.

Перше, про що ви повинні знати, – Galaxy S7 не має порту USB Type-C, тут встановлений звичайний microUSB 2.0, а це говорить про те, що всі ваші зображення, відео, вся ваша музика будуть передаватися на ПК болісно та довго.

Ще один недолік, який нам би хотілося відзначити, так це відсутність підтримки технології Quick Charge 3.0. Девайс підтримує тільки QC 2.0. До слова, QC 3.0 на 38% ефективніша і в 2 рази швидша попередньої версії.

Samsung-Galaxy-S7-Edge

Не забули ми і про сканер відбитків пальців. Якщо вірити колегам з SoftPedia, в Galaxy S7 використовується торішній сканер, таким чином, розблокування відбуватиметься з тією ж швидкістю і з тим же ступенем неспрацювання. Крім того, якщо вірити різним відеороликам в Мережі, девайсу дійсно потрібно багато часу на обробку натискання по сканеру.

Недоліком можна назвати і відсутність можливості використовувати microSD-карти в якості вбудованої пам’яті, яка вперше з’явилася в Android 6.0 Marshmallow. Тобто встановлювати ігри на microSD-карту ви не зможете. Все б нічого, але найдешевша модель має 32 ГБ вбудованої пам’яті, з яких доступно користувачеві всього 24 ГБ.

Однак не обійшлося без нюансів: подібне використання microSD-карт призведе до того, що девайс стане працювати повільніше, так як пам’ять самого пристрою набагато швидше.

А які мінуси знайшли ви в нових флагманів від Samsung?