Оновлення Anniversary Update для Windows 10 представлене ​​офіційно

В рамках конференції для розробників Build 2016 компанія Microsoft оголосила, що на сьогоднішній день Windows 10 встановлена ​​на більш ніж 270 мільйонах пристроїв. Для звичайних користувачів одним з найважливіших анонсів заходу стало масштабне оновлення Anniversary Update, яке буде доступно абсолютно безкоштовно для всіх користувачів Windows 10 вже цього літа. Крім цього, апдейт вийде для Xbox One і принесе можливість запускати спеціальний режим для розробників, де можна буде створювати ігри і додатки, як на звичайному персональному комп’ютері.

В оновленні Anniversary Update, раніше відомому як Redstone, буде реалізовано величезна кількість важливих нововведень для розробників, що дозволяють набагато легше створювати додатки та ігри. При цьому апдейт принесе нові функції і для звичайних користувачів. Наприклад, в браузері Edge з’явиться підтримка функції Windows Hello. Це дозволить авторизуватися на сайтах за допомогою відбитка пальця, сітківки ока або по зображенню особи.

На Xbox One з оновленням з’явиться підтримка голосового асистента Cortana. З його допомогою можна буде запускати музику, ігри, спілкуватись з друзями по Skype і багато іншого. Крім цього, користувачі приставки зможуть слухати музику у фоновому режимі.

Оновлення Anniversary Update також принесе універсальний цифровий магазин для всіх пристроїв на Windows 10, включаючи комп’ютери, смартфони та Xbox.

Точна дата виходу Anniversary Update поки не повідомляється.

Джерело інформації: The Verge