Microsoft припинить підтримку Skype на домашніх телевізорах

Microsoft недавно оголосила про припинення підтримки Skype для домашніх телевізорів. Відбудеться це в червні 2016 року. Після цього Microsoft не планує подальший випуск оновлень даного програмного продукту. Відзначимо, що практично будь-який власник Smart TV міг (і поки може) встановити програму Skype на телевізор і спілкуватися зі своїми знайомими і рідними (при наявності підключення телевізора до Мережі, зрозуміло). Багато власників «розумних телевізорів» зі ​​всього світу так і роблять.

Незважаючи на те, що такі новини від Microsoft можуть виявитися для когось великим сюрпризом, редмондська компанія поспішила пояснити прийняте рішення, вказавши на те, що наявність Skype на телевізорі не несе ніякого сенсу, так як більшість користувачів вже встановили програму на свої мобільні телефони , домашні комп’ютери, планшети та інші мобільні пристрої.

«З 2010 року Skype пропонує дивовижні можливості для спілкування, і передбачає спілкування зі своїми рідними через Smart TV від деяких виробників. Однак через кілька років користувачі дещо змінили спосіб взаємодії зі Skype, в основній масі перейшовши на використання програми в своїх мобільних пристроях, включаючи ті, які вони використовують тільки вдома », – каже Microsoft.

«Ми хочемо, щоб наші користувачі отримали тільки найкращий досвід від використання програми на тих платформах, якими вони найчастіше користуються, тому ми вирішили зосередити свої зусилля на цих платформах, але при цьому зберегти ключову функціональність Skype для телевізорів настільки довго, наскільки це можливо ».

Навіть якщо підтримка Skype для Smart TV і припиниться в червні, це не обов’язково означає, що користувачі більше не зможуть використовувати цю програму на цій платформі. Софтверний гігант заявляє, що все буде залежати від виробників наших телевізорів. Можливо, деякі захочуть відмовитися від Skype відразу, в той час як інші залишать програму доступною ще на якийсь час.

Крім того, ясно одне: якщо на вашому телевізорі вже встановлений Skype, то виробник телевізора не зможе його видалити. Ви як і раніше зможете спілкуватися із зовнішнім світом за допомогою даної програми, однак більше не будете отримувати нових оновлень. Рано чи пізно, все ж, багато хто все одно відмовиться від Skype для телевізорів з міркувань безпеки.