Meizu Pro 6 володітиме 6 Гб оперативної пам’яті та потужним процесором

Головний флагман Meizu в 2016 році може отримати версію, забезпечену 6 ГБ оперативної пам’яті, стверджує джерело з Китаю. Це дозволить компанії прямо конкурувати з Vivo Xplay 5, який отримав такий же неймовірний обсяг ОЗП.

Як і у випадку зі згаданим вище смартфоном, Meizu Pro 6 оснастять 6 ГБ оперативної пам’яті тільки в топовій версії. Вона ж отримає 128 Гігабайтний носій, тоді як у молодшого варіанту зазначені параметри складуть 4 і 64 ГБ відповідно.

Meizu продовжить співпрацю з Samsung, як запевняє джерело, а це значить, що Pro 6 побудують на основі платформи Exynos 8890. Даний чіп сам корейський виробник використовує в актуальних флагманах Galaxy. З цікавих особливостей основного флагмана Meizu варто чекати звук Hi-Fi 3.0, підтримку фірмової технології mCharge, кнопку mBack 3.0 (поки невідомо, чим вона відрізняється від поточної) і систему Flyme 6.0 на основі Android.

Компанія залишиться вірною принципам і не буде встановлювати в Pro 6 WQHD-дисплей. У Meizu впевнені, що смартфонам зараз досить екрану з роздільною здатністю Full HD. Дисплей може бути чутливим до сили натискання, про що говорить недавня публікація віце-президента компанії.

Анонс Meizu Pro 6 варто чекати в другій половині року. До цього компанія повинна випустити кілька продуктів, оновивши лінійки M і MX. Про молодші смартфони інформації поки немає, але навряд чи в них варто чекати якісь революційні зміни. Найімовірніше, це буде більш сучасна начинка, кращі камери і перехід на USB Type-C.

 

За матеріалами  GizmoChina