Компанія LG проведе конференцію для розробників модульних компонентів

Ідея модульних смартфонів зародилася давно. Однією з найяскравіших спроб реалізації задумки є Project Ara. Однак, поки модульний смартфон від Google все ще перебуває в розробці (дата його виходу недавно була знову перенесена), південнокорейська компанія LG вже може похвалитися своїм першим експериментом на цьому перспективному рішенні зі своїм новим флагманом G5, представленим на виставці MWC 2016 Барселоні. LG G5

Звичайно, LG G5 не є модульним смартфоном в прямому сенсі слова: девайс оснащений лише одним слотом для додаткових модулів різного призначення. Ще під час презентації G5 на MWC 2016 LG повідомила про свій намір допомогти розробникам у створенні відкритої екосистеми для розробки різноманітних модулів.

LG G5

Днями корпорація поділилася планами щодо проведення в найближчому майбутньому конференції, на якій великі розробники під егідою LG повинні обміркувати план розвитку галузі модульних смастфонів, а також запропонувати ідею для створення принципово нових модульних рішень безпосередньо для LG G5. Від того, наскільки популярним серед широкої публіки виявиться LG G5, в значній мірі залежить майбутнє модульних смартфонів.

За матеріалами AndroidAuthority