Існування Galaxy S7 Active підтверджено офіційно

Недавні чутки про можливий вихід Galaxy S7 Active – захищеної версії актуального флагмана, були підтверджені офіційно. Найменування даного пристрою було зазначено в списку моделей, що підтримуються фірмовим додатком Samsung Level. До цього дня він присутній в описі даного сервісу в Google Play.

Раніше при проходженні сертифікації була помічена невідома модель SM-G891A, яка і була прийнята за Galaxy S7 Active. Логіка тут цілком проста: Galaxy S5 Active мав серійне найменування G870A, а Galaxy S6 Active – G890A. Подібна послідовність в назвах практично завжди свідчить про подібність основних особливостей в кінцевих варіантах пристроїв.

Galaxy S7 Active

Якщо поява захищених від пилу і вологи модифікацій S5 і S6 ще була якось виправдана, то у випадку з S7, який і без того має водонепроникний корпус, варто чекати справжній брутальний флагман, стійкий до падінь і ударів. В іншому випадку вихід Galaxy S7 Active був би якимось нелогічним розвитком подій.

Не виключено, що така новинка отримає не тільки масивний корпус з прогумованими вставками, для амортизації падінь, але і конструкцію підвищеної герметичності для тривалого занурення, приміром, на 5-10 метрів. В такому випадку ґаджет знову позиціонувався б як пристрій для любителів активних видів відпочинку. Що ж стосується характеристик, то вони здебільшого повинні бути успадковані від оригіналу, а це і потужний Exynos 8890, і 4 ГБ оперативної пам’яті, і шикарна 12-Мп камера. Загалом, девайс може вийти доволі цікавим.

За матеріалами PocketNow