iPhone SE, iOS 9.3 та новий iPad Pro — головні новини з весняної презентації Apple Special Event

21 березня Apple провела весняну презентацію Special Event, яка пройшла в штаб-квартирі компанії в Купертіно. На заході компанія представила оновлення операційних систем tvOS та iOS, новий чотирьохдюймовий смартфон iPhone SE і 9,7-дюймовий планшет iPad Pro. Редакція ua-format.com зібрала основні анонси від Apple.

Apple Watch

Тім Кук представив нові кольори та типи ремінців для «розумних» годинників Apple Watch.

Apple Watch

Відтепер вартість найдешевшої версії годинника буде починатися від $ 299.

Apple TV

В оновленні операційної системи телевізійної приставки додадуться папки для додатків, можливість використання Siri і перетягування іконок на основному екрані.

iPhone SE

За словами представника компанії, понад 30 мільйонів 4-дюймових iPhone було продано за весь попередній рік, у зв’язку з чим можна зробити висновок, що «люди все ще люблять маленькі телефони».

iPhone SE

Новий 4-дюймовий iPhone SE ззовні являється абсолютною копією iPhone 5s. Він працює на процесорі A9 і використовує співпроцесор M9, як і поточний флагман компанії iPhone 6S.

iPhone SE

Смартфон оснащений камерою з роздільною здатністю 12 МП. Вона здатна знімати відео у форматі 4K. Під час знімання фронтальною камерою екран зможе різко підвищити яскравість, щоб використовувати це світло замість спалаху. Швидкість LTE збільшена до 150 Мбіт/сек. Смартфон підтримує Apple Pay.

Вартість моделі на 16 ГБ складе $ 399 в США. З 24 березня стартують попередні замовлення, а продаж розпочнеться з 31 березня. Доступні кольори – «сірий космос», сріблястий, золотий і «рожеве золото».

iOS 9.3

У новій версії iOS Apple додала функцію Night Shift – вона додає теплі кольори з настанням темряви, щоб очі користувача не втомлювалися.

До речі, на iPhone, iPad та iPod touch можна зменшити яскравість екрану нижче за заводський мінімум, про що наша редакція вже писала раніше.

У додатку «Нотатки» став доступний захист паролем. Сервіс Health рекомендуватиме додатки для здорового способу життя. В News з’явилися розділи з головними новинами та вибір редакції. У CarPlay з’явиться Apple Music та були поліпшені картографічні сервіси.

Нова iOS 9.3 доступна для завантаження починаючи відсьогодні.

iOS 9.3

Новий iPad Pro

Філ Шиллер представив 9,7-дюймовий iPad Pro – меншу версію першого iPad Pro. За весь час було продано понад 200 мільйонів iPad такого розміру. Віце-президент Apple зазначив, що, за його даними, багато користувачів переходять на iPad Pro з Windows, при чому на даний момент в обігу перебуває понад 600 млн ПК старше п’яти років. Шиллер вважає, що новий iPad стане хорошою заміною таких комп’ютерів.

У дисплеєві нового iPad Pro використовуються ті ж матеріали, що і в великому iPad Pro. Він підтримує функцію True Tone завдяки сенсорам, які визначають інтенсивність зовнішнього освітлення і підлаштовують колірну температуру монітора. 9,7-дюймовий iPad Pro оснащений чотирма динаміками.

9,7-дюймовий iPad Pro

Планшет працює на процесорі A9X та інтегрованому співпроцесорі M9. Завдяки ним новий iPad Pro підтримує функцію Hey Siri, що дозволяє активувати голосовий помічник голосом. Також планшет працює з клавіатурою Smart Keyboard і стилусом Apple Pencil. Серед підтримуваних аксесуарів – зовнішній слот для SD-карт і USB-камер.

Камера нового планшета – 12-мегапіксельна, підтримує фільмування 4K-відео. При зніманні на фронтальну камеру дисплей може виступити в ролі спалаху – як і на новому iPhone.

9,7-дюймовий iPad Pro

Вартість моделі на 32 ГБ складе $ 599, на 128 ГБ – $ 749, на 256 ГБ – $ 899. Починаючи з 24 березня стартують попередні замовлення, а з 31 березня – продаж.