Експерти визнали Samsung Galaxy S7 edge кращим камерафоном

Експерти відомого фото-бенчмарка DxOMark, до думки яких прислухаються багато користувачів, нарешті протестували новенький Samsung Galaxy S7 edge і зробили цілком очікуване заключення, присудивши йому перше місце серед всіх смартфонів.DxOMark

Із середнім балом 88 із 100 флагман залишив позаду Samsung Galaxy S6 Edge Plus і Sony Xperia Z5, які набрали 87 балів, Galaxy Note 5 і S6 Edge з результатом 86 балів, а також Apple iPhone 6S Plus і Google Nexus 6P, які відстали на 4 бали.

Samsung Galaxy S7 edge

Серед основних переваг пристрою представники DxOMark відзначили просто блискавичне фокусування, яке відмінно проявило себе як на фото, так і на відео. Це стало заслугою нової технології Dual Pixel, що дозволяє кожен піксель сенсора використовувати в якості точки спостереження.

Samsung Galaxy S7 edge

Відмінна якість зйомки в умовах нестачі освітлення, також виділена експертами, досягається за рахунок більшої світлосили (F1.7) і збільшення самих пікселів матриці (1,4 мкм). Іншими словами, відмова від гонки за кількістю мегапікселів і акцент на технологічній складовій фотомодулів приніс свої плоди.

Samsung Galaxy S7 edge

Звичайно, не обійшлося і без недоліків, головним з яких стала деяка «жовтизна» на фото під час зйомки в умовах штучного освітлення і втрата яскравості в сценах з динамічними об’єктами.

Джерело інформації: DxOMark