Для браузера Microsoft Edge вийшли перші розширення

Компанія Microsoft забезпечила браузер Edge підтримкою перших розширень. Нова можливість реалізована в попередній збірці додатка (14291), яка вже відкрита учасникам програми тестування Windows Insider.

Поки що до Edge можуть підключити три плагіна: Microsoft Translator, який автоматично перекладає веб-сторінки на 50 мов, Reddit Enhancement Suite, що доповнює соціальну платформу розширеними функціями за рахунок “набору модулів”, і Mouse Gestures, що дозволяє керувати браузером жестами мишки.

«Пізніше в цьому році клієнти зможуть знайти популярні додатки від таких партнерів, як AdBlock, Adblock Plus, Amazon, LastPass, Evernote і інших», – сказали в компанії. Їх можна буде завантажити з магазину Windows Store.

Microsoft Edge – це новий браузер, що йде в комплекті з Windows 10. З нього прибрані всі елементи, які відповідали за підтримку застарілих інтернет-технологій і стандартів. Внесені зміни виявилися настільки радикальними, що Microsoft вирішила позиціонувати його як окремий продукт, а старий Internet Explorer залишити лише для сумісності.

Microsoft Edge з підтримкою розширень, як очікується, увійде в реліз наступного великого оновлення Windows 10 (Redstone). Випуск першого апдейта (RS1) попередньо намічений на червень. Офіційно про прийдешнє оновлення, швидше за все, буде оголошено на щорічній конференції BUILD 2016 для розробників, яка пройде з 30 березня по 1 квітня в Сан-Франциско.

Джерело інформації: ZDNet