Чутки про неймовірну камеру в неанонсованому HTC One M10

На жаль, чекати презентацію чергового флагмана тайванської компанії HTC доводиться довше звичайного. Минулого разу, нагадаємо, познайомитися з новинкою на ім’я One M9 вдалося в перший день весни, а цього разу дата анонса залишається невідомою навіть в середині березня. Як би там не було, співробітники виробника справляються зі своїми обов’язками, не на жарт інтригуючи потенційних покупців. Кілька днів тому світ побачив перший відеотизер смартфона. Сьогодні на черзі – невеликий обсяг інформації, присвячений камері ще неанонсованого пристрою.

Поділитися новим тизером представники HTC традиційно вирішили за допомогою Твіттера. Як повідомляють представники ресурсу pocketnow, він не повинен залишити байдужим всіх, хто захоплюється “мобільною” фотографією. Втім, ніякі точні деталі, звичайно ж, не згадуються.

Отже, що ж ми побачимо? Згідно вмісту твіту, HTC 10 отримає камери світового класу, причому мова йде не тільки про основну камеру, а й про фронтальну. Крім того, деякі особливості зобов’язані зробити їх «першими в світі». У чому саме полягатиме відмінність – невідомо.

Чутки стверджують, що девайс обзаведеться 12-мегапіксельною UltraPixel-камерою. Чи виправдають себе подібні заяви – стане відомо зовсім скоро. Захід варто чекати в перших числах квітня.

Чи буде достатньо якісної камери для залучення уваги покупців? Що ще потрібно смартфону для успіху? Поділіться своїми відповідями в коментарях.