Чохол для iPhone 7 показує деякі зміни його дизайну

На просторах Інтернету засвітилася порція фотографій із зображенням чохла для iPhone 7. Джерела знімків запевняють, що аксесуар належить майбутній «яблучній» новинці. Але довести стовідсоткову належність кейсу до iPhone 7 зараз навряд чи хтось зможе. Для фанатів Apple ці фотографії цікаві в першу чергу тим, що вони розкривають деякі зміни в дизайні. Отже, давайте краще вдивимося в зображення і виділимо особливості iPhone 7.

fotografii-chehla-dlya-iphone-7-rasskazali-ob-izmeneniyah-v-smartfone-

На задній частині є великий виріз для камери традиційного розміру і світлодіодного спалаху. На нижній стороні можна помітити два рівних отвори: очевидно, вони створені для стереодинаміків. Відповідно, роз’єму 3,5 мм на корпусі немає. Відзначимо, що раніше в ЗМІ вже звучала версія, що iPhone 7 позбудеться стандартного роз’єму для навушників. По центру розмістився Lightning-порт, який, можливо, буде виконувати функції «все в одному». В цілому форм-фактор новинки дуже нагадує нинішній флагман iPhone 6s.

fotografii-chehla-dlya-iphone-7-rasskazali-ob-izmeneniyah-v-smartfone

З чуток, старша версія iPhone 7 з дисплеєм 5,5 дюймів буде представлена ​​двома моделями – iPhone 7 Plus та iPhone Pro. В останньому буде використовуватися подвійна камера, за рахунок чого якість фотографій і відео значно зросте, особливо в умовах низької освітленості. Вихід iPhone 7 відбудеться ще не скоро – у вересні.