Чи варто оновлювати свій iPhone або iPad на iOS 9.3?

Весь Інтернет «гуде» вже майже добу після вчорашньої презентації Apple. Не так багато релізів нових продуктів, але не варто забувати, що це далеко не головна презентація в цьому році. Все революційне і цікаве корпорація зазвичай показує восени. Найбільше зараз користувачів цікавить, чи варто оновлювати свій iPhone або iPad на iOS 9.3? Ми готові поділитися з вами першими відгуками про iOS 9.3 від найризикованіших «юзерів», які не побоялися одними з перших встановити апдейт.

iOS 9.3

Під час установки iOS 9.3 багато користувачів зіткнулися з проблемою активації пристрою. Причина зрозуміла – сервера «впали» через такий напливу iOS-користувачів. Тому ми завжди рекомендуємо почекати три-чотири дні, щоб встановлення пройшло гладко і без зайвих нервів.

Якщо говорити про баги та інші «гюки» системи, то вони ще залишилися, а деякі навіть перекочували з тестових версій. Так, їх набагато менше, але розробники Apple чомусь не «відшліфували» прошивку так, щоб не було до чого причепитися. У когось анімація зависає при розблокуванні (на старих пристроях), у когось при створенні папки, у когось з інших причин. Здебільшого це стосується власників стареньких девайсів.

При всьому цьому багато хто з них помітив, що iOS 9.3 працює на iPhone 4s і iPad помітно швидше, ніж «бета»-версії iOS 9.3 та ніж  iOS 9.2.1. Якщо з iOS 9.2.1 на борту були ще помітні пригальмовування, то в iOS 9.3 система стала працювати дещо швидше і стабільніше. До речі, до цього ж висновку прийшов і блогер відомого нам YouTube каналу iAppleBytes. Ентузіаст в черговий раз протестував iOS 9.3 і iOS 9.2.1 на iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s і iPhone 6, відзначивши приріст швидкодії на перших трьох моделях. Його відеопорівняння ви можете побачити нижче.

Що стосується власників більш свіжих девайсів, то тут складнощів, в більшості випадків, не виникло. Лише в окремих користувачів виникли проблеми з деякими функціями iOS-системи після установки оновлення: не включався AirDrop, ставало неможливим підключення аксесуарів від сторонніх виробників, не спрацьовував поворот екрану. Але якихось масових проблем на кшталт аномального розряду батареї поки що виявлено не було.

Деякі користувачі не стали приховувати свого обурення через відсутність нічного режиму Night Shift. Нагадаємо, що пристрої, на яких працює режим Night Shift — це iOS-девайси з 64-бітовим процесором: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, 12,9-inch iPad Pro, 9,7-inch iPad Pro, iPod touch 6G.