Apple випустила оновлену iOS 9.3 для вирішення проблеми з активацією пристроїв

Apple випустила нову версію iOS 9.3 після того, як в кінці минулого тижня відкликала оновлення через нездатність ряду користувачів активувати пристрій і завершити апдейт. Збірка під індексом 13E5237 доступна користувачам ряду моделей iPhone і iPad.

iOS 9.3

Раніше після виходу iOS 9.3 інтернет заполонили скарги про неможливість запуску операційної системи. В Apple пояснили, що проблема полягає в тому, що після установки оновлення деякі ґаджети з якоїсь причини потрібно активувати з використанням пароля, який користувач вводив при першому налаштуванні пристрою. Якщо він згодом змінював пароль і не пам’ятає початковий, він не може завершити процес оновлення, розповіли в компанії.

Відзначимо, що з виходом оновленої версії iOS 9.3 для iPad 2 на минулому тижні виникла плутанина, тому що це другий збій, також пов’язаний з активацією ґаджетів. Він торкається планшета другого покоління. Власники iPad 2 почали масово скаржитися на iOS 9.3 ще 23 березня, через день після презентації нових продуктів Apple. Після того як вони встановлювали оновлення ОС, планшет було необхідно активувати, проте на цьому етапі і виникали труднощі: пристрій повідомляв користувачеві, що не може підключитися до сервера Apple, і переставав працювати.

Минулого тижня Apple відкрила сторінку на сайті техпідтримки, запропонувавши варіанти вирішення цієї проблеми.

Що ж стосується більш масової проблеми з iOS 9.3, то тепер вона повинна бути усунена. Зараз Apple знову підписує оновлення для всіх пристроїв, тому власники моделей iPad Air і більш ранніх моделей, iPad mini 2 і нижче і iPhone 5s можуть завантажити і встановити iOS 9.3 (13E5237).