Apple випустила новий браузер для розробників Safari Technology Preview з експериментальними функціями

У середу Apple анонсувала новий браузер Safari Technology Preview. Він призначений для надання розробникам «швидкого, безпечного і надійного інструменту для доступу в Інтернет, а також зручної платформи для створення і тестування веб-додатків».

Safari Technology Preview встановлюється в операційну систему незалежно від вже завантаженої версії і адресована тим користувачам, які хотіли б раніше інших отримувати доступ до новітніх функцій популярного браузера і готові миритися з певною кількістю помилок і несправностей.

Програма буде оновлюватися через Mac App Store. Прихильників Safari, ймовірно, зацікавить той факт, що Apple планує випускати нові версії оглядача значно частіше, ніж для версії для пересічних користувачів.

В Apple розповіли, що Safari Technology Preview запропонує інструменти для створення веб-додатків і новітні функції «для обкатки». Запускати його можна одночасно зі звичайною версією Safari, що спрощує розробку і тестування. Примітно, що іконка Safari Technology Preview фіолетового, а не синього кольору, як у стабільного випуску.

Safari Technology Preview

Safari Technology Preview рекомендується всім ентузіастам, які бажають взяти участь в тестуванні нових функцій Safari. Дані, отримані від користувачів, зокрема статистика збоїв, допоможуть Apple швидше виявляти й усувати несправності.

Завантажити Safari Technology Preview можна на девелоперському порталі Apple. Компанія попереджає, що це версія браузера для розробників і тестувальників, тому в її роботі можливі збої.