Apple випустила iOS 9.3 beta 6 для розробників і учасників програми тестування

Apple випустила шосту бета-версію оновлення iOS 9.3. Нова версія дебютувала через тиждень після релізу попередньої збірки і доступна як для розробників, так і для учасників відкритого бета-тестування.

У новій бета-версії iOS 9.3 виправлені помилки попередньої збірки і доданий ряд функціональних поліпшень. Розмір шостої збірки складає всього 32 МБ. Імовірно, це остання збірка перед виходом GM-версії оновлення.

У iOS 9.3 компанія Apple представила новий «нічний режим» і кнопку в «Пункті управління» для ввімкнення і вимкнення функції. На iPhone вона розташована на третьому місці в нижньому ряду іконок Пункту управління, на iPad – в правому нижньому кутку. На iPad Pro відновлені відсутні функції, пов’язані з управлінням інтерфейсом за допомогою Apple Pencil.

iOS 9.3 також отримала ряд поліпшень системних додатків і нові можливості для тих, хто використовує iPhone і iPad для навчання. iCloud для iBooks вміє синхронізувати PDF-файли між iOS-пристроями, а в Apple Music більше не обов’язково додавати треки з плейлистів в розділі «Моя музика». iPhone тепер можна пов’язувати відразу з декількома годинниками Apple Watch.

iOS 9.3 beta 6 можуть завантажити зареєстровані розробники, а також учасники публічного бета-тестування. Дата релізу фінальної версії, як очікується, буде оголошена на спеціальній прес-конференції Apple 21 березня. На цьому заході компанія презентує новий 4-дюймовий iPhone і планшет iPad Pro з діагоналлю екрану 9,7 дюймів. Ряд спостерігачів очікують побачити на презентації Apple Watch другого покоління, однак, за останніми даними, вихід нових смарт-годинників відкладений до осені теперішнього року.