AnTuTu бенчмарк розкриває дещо про Meizu M3 Note

Meizu представить M3 Note вже через тиждень, проте інформації про смартфон поки не дуже багато. Ситуацію дещо змінює недавнє тестування його в AnTuTu, через що в базі бенчмарка засвітилися характеристики першої новинки компанії в 2016 році.

Ця інформація підтверджує заяву CEO Meizu, що M3 Note побудований на основі Helio P10. Правда, в базі вказана не стандартна версія чіпа, а MT6755M, остання літера зазвичай означає «полегшений» варіант процесора. Найважливішою його відмінністю є знижена частота основних обчислювальних ядер і прискорювача (в даному випадку Mali-T860 MP2).

meizu-m3-note-specs-antutu-400x633

Конкретні зміни в «полегшеному» Helio P10 невідомі, адже раніше чіп ніде не фігурував. Цілком ймовірно: він взагалі створений MediaTek спеціально для Meizu або буде тимчасовим ексклюзивом, як і Helio X25.

У AnTuTu новинка видає приблизно 45 тисяч балів, що звичайно не рекорд, однак помітно більше, ніж M1 Note. З другим поколінням доступних фаблетів сенсу порівнювати немає – продуктивність процесора в них нижча.

Як і очікувалося, смартфон отримає FHD-дисплей, розмір в базі не вказано, але з огляду на традиції, діагональ його складе 5,5 дюйма. Якщо вірити цьому витоку, Meizu зробить більш серйозний поділ між «молодшою» і «старшою» версіями з флагманів в доступний сегмент. Тобто M3 Note з 16-ГБ носієм отримає 2 ГБ оперативної пам’яті, а c 32 ГБ під дані – 3 ГБ.

Роздільна здатність камер залишиться колишньою, 5 і 13 Мп, але самі модулі можуть бути вже іншими. Втім, встановлені в M1 і M2 Note компоненти OmniVision і Samsung знімають для цього сегмента дуже гідно, не дивно, якщо вони перекочують і в M3 Note.

Працює тестовий доступний фаблет Meizu під управлінням Android 5.1, поверх якої можна чекати оболонку Flyme 5. Наскільки вся представлена ​​інформація близька до істини, стане відомо вже 6 квітня. Виробник вже почав розсилку запрошень на презентацію, як завжди, креативних у вищій мірі. На цей раз вони виглядають як контур смартфона з виділеною кнопкою внизу.

meizu-m3-note-invites-600x400

 

За матеріалами: GizmoChina