«Живе» фото флагмана Samsung Galaxy S7

21 лютого, за день до початку виставки MWC 2016, компанія Samsung офіційно представить в Барселоні свій новий флагманський телефон Samsung Galaxy S7. Напередодні запуску головного конкурента iPhone 7 в Мережі з’явилося перше «живе» фото новинки.

Galaxy-S7-live

На «шпигунському» знімку, наданому ресурсом Reviewdao, можливо розглянути задню поверхню девайса. Задня панель має закруглені бічні грані. Користувачі в Мережі припускають, що вона виготовлена ​​не зі скла, а з пластику, але не можна виключати, що на знімку зображений прототип. У смартфоні застосовується металева рамка на основі магнію, а не алюмінію.

Залежно від регіону випуску Samsung Galaxy S7 базується на процесорі Exynos 8890 або Qualcomm Snapdragon 820. Як зазначає джерело, модифікація з власним чіпом Samsung має більш високу продуктивність (приблизно на 15%), ніж версія з процесором Snapdragon. При цьому обидві версії комплектуються якісним звуковим чіпом ESS Sabre 9018.

Тривалість автономної роботи новинки дорівнює показникам останніх апаратів Galaxy Note. Акумулятор Galaxy S7 здатний зарядитись до 80% заряду за 30 хвилин (на повну зарядку буде потрібно 100 хвилин).

Також Galaxy S7 отримав 4 ГБ оперативної пам’яті, основну камеру 12 мегапікселів зі збільшеним сенсором Britecell та апертурою f/1.7. Підтверджений захист від води.

Смартфони мають надійти в продаж 21 березня 2016 року.

Джерело інформації: Reviewdao