Все, що нам відомо про Android N

Як відомо, Google показує нові версії Android на щорічній конференції Google I/O. На цей раз публіці покажуть Android 7.0, вихід якого, відбудеться в жовтні. Нижче разом з колегами з Android Authority ми спробували зібрати всі відомі чутки про нововведення в Android N, частину з яких можна назвати підтвердженими.

Підтверджені нововведення Android N:

Дата виходу Android N

google

Представлять Android N 18 травня цього року на конференції Google I/O 2016, тобто вже зовсім скоро. Після показу системи компанія запустить бета-тестування нової версії і вже в кінці жовтня – початку листопада випустить фінальну версію Android 7.0.


Мультивіконний режим

android-multi-window

Підтвердила наявність подібної функції в Android 7.0 команда розробників Pixel C. Втім, вже зараз власники Android Marshmallow можуть отримати доступ до даного режиму, проте поки все працює дуже нестабільно.


Покращена підтримка планшетів

Nexus 9

Все та ж команда Pixel C підтвердила, що працює над рядом поліпшень для пристроїв з подібним формфактором.

Ніяких подробиць хлопцями більше сказано не було. Втім, під адаптацією під планшети можна розуміти більш функціональну мультизадачність, включаючи мультивіконний режим, оптимізацію додатків під планшети, можливість налаштувати навігаційний бар, додатки у вікні і так далі.


Перехід від Java API на OpenJDK

Після випадку з Oracle, Google офіційно заявила про перехід на OpenJDK в Android N. Компанія заявляє, що тепер розробляти програми стане ще простіше, а зовнішні зміни будуть незначними.Непідтверджені нововведення:

Підтримка стилусів

stylus

Раніше ми вже писали про те, що в Android N з’явиться підтримка стилусів. Що випливає з даних на сторінці Samsung для розробників, де зазначено, що деякі функції S Pen будуть доступні вже в стоковому Android N.


Інтеграція з ChromeOS

ChromeOS-34

Раніше The Wall Street Journal підтвердив, що Android і ChromeOS будуть об’єднані. Інші чутки стверджували про повне припинення підтримки Chrome OS. Втім, найбільш ймовірно, що в компанії будь-яким чином спробують частково інтегрувати дві системи. Наприклад, ми можемо отримати щось на зразок Windows 10 Mobile, яка здатна перетворюватися в настільну версію. Хоча звучить все це дуже сумнівно.


Новий SMS-додаток

hangouts

Якщо вірити черговим чуткам, Google планує представити абсолютно новий додаток «Повідомлення», який має замінити Hangouts. Новий додаток буде створено на платформі Rich Communications Services (RCS). RCS вважається еволюцією в передачі повідомлень. Крім того, RCS дозволить передавати не тільки текстові і голосові дані, але ще і відеоповідомлення і файли.