Український дизайнер представив «iPhone мрії»

Уродженець Києва, Герман Гайдін, показав концепт смартфона iPhone з двома екранами. Він вважає, що так буде виглядати смартфон від Apple в найближчому майбутньому.

«Останнім часом стають все більш популярними статті про зовнішній вигляд продуктів компанії Apple. Я вирішив створити власний концепт, що відображає перспективи розвитку iPhone. Проект називається iPhone Essence. Ця робота – моє припущення про те, яким буде iPhone в недалекому майбутньому », – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Автор рендерів назвав своє творіння iPhone Essence. Зовні апарат зберігає риси iPhone 6s, але його відмітними особливостями є повністю водонепроникний корпус і два 5-дюймових дисплея – з лицьового і зворотного боку. Під дисплеєм знаходиться спеціальний шар з «рідкого металу», який виступає елементом охолоджуючої системи пристрою.

Автор концепту оснастив iPhone 16-мегапіксельною камерою, підтримкою бездротової зарядки, потужною акустичною системою і повноекранним режимом – в цьому випадку вся фронтальна площина стає дисплеєм. Товщина iPhone Essence всього 3 мм.