У 2017 році флагмани будуть оснащені двома камерами, вважає Sony

Не секрет, що багато функцій наших смартфонів стали поширеними, необхідними і популярними багато в чому завдяки Apple та її iPhone. Сканери відбитків пальців давно можна було використовувати в смартфонах, але тільки слідуючи за прикладом Apple виробники стали активно впроваджувати їх. Те ж саме і з багатьма іншими технологіями. В майбутньому Apple може перетворити наявність подвійного модуля камери в смартфоні в звичайне явище. Компанія Sony допоможе в цьому.

Останні чутки вказують на те, що iPhone 7 Plus буде оснащений подвоєним модулем камери. Цей смартфон, ймовірно, буде випущений восени 2016 року, а вже в 2017 році виробники популярних смартфонів на Android візьмуть приклад з Apple. Залишилося тільки придумати, чому це повинно статися. Apple повинна придумати гарне застосування незліченним можливостям двох камер, адже HTC та інші виробники вже експериментували з ними, і експерименти ні до чого не привели.

Captura-de-pantalla

Зрозуміло, для того щоб технологія стала популярною, компоненти повинні бути доступні для виробників смартфонів. Sony, яка поставляє модулі камер, недавно оголосила про запуск платформи для підтримки подвійних камер. Проте фінансовий директор компанії Кенічіро Йошида вважає, що технологія піде в маси тільки в 2017 році. В якості причини він, звичайно, називає не вихід iPhone 7 Plus, а попит, що знижується на смартфони.