Skype дарує всім мобільним пристроям функцію групових дзвінків на честь свого десятиріччя

Компанія Microsoft випустила нову версію Skype для мобільних пристроїв з функцією групових відеодзвінків. Нова можливість, яка раніше була доступна тільки передплатникам пакету “Skype для бізнесу”, незабаром з’явиться на смартфонах iPhone, планшетах iPad і Android-пристроях.

Нову функцію, яка дозволить безкоштовно спілкуватися в чаті до 24 користувачам одночасно, розробник включає поетапно. Жителі Північної Америки і Західної Європи можуть брати участь в групових дзвінках Skype з сьогоднішнього дня, а всім іншим користувачам вони стануть доступні в березні.

Програма транслює відео у високій якості 1080р – незалежно від того, яка камера активна. Користувачі можуть перемикатися між основною або фронтальною камерою пристрою в будь-який момент. Якщо в чаті спілкується більше семи чоловік, додаток почне автоматично виділяти кожного учасника, який починає говорити, – як в настільній версії Skype або Google Hangouts (“Відеозустрічі Google”).

Запуск нової функції приурочений до 10-ї річниці з моменту появи безкоштовних дзвінків в Skype. За останнє десятиліття користувачі сервісу наговорили в цілому понад 2 трильйони хвилин.

З 2006 року, коли Skype був доступний тільки на комп’ютерах, додаток відеочату завантажили з Google Play і iTunes більше 750 мільйонів разів. Сьогодні, крім всіх основних мобільних платформ, Skype доступний в якості веб-версій на Skype.com і Outlook.com, веб-додатках Office і приставках Xbox.