Adreno 530 випереджає Apple A9 в швидкодії графіки

Використання в новому процесорі Snapdragon 820 кастомних ядер Krait забезпечило їй значний приріст продуктивності в порівнянні з попередником. По частині обчислювальної потужності, як ми вже могли переконатися, платформа відстає від Apple A9, проте в області графічної продуктивності їй, схоже, немає рівних.

Детальне тестування нової SoC від Qualcomm дозволило по-новому поглянути на використовуваний в ній графічний прискорювач Adreno 530. Графіка цього виробника завжди славилися своєю швидкодією. Причому це стосується навіть GPU однією з найневдаліших платформ – Snapdragon 810. І використовувана в Snapdragon 820 графіка Adreno 530 готова повторити успіх попередника, що і показало її недавнє тестування в GeekBench.

manhattan-2

Новий чіпсет Qualcomm набрав 48 і 91 fps в позакадрових варіантах T-Rex і Manhattan (1080p), обійшовши всіх найближчих суперників за винятком планшета Google Pixel C, заснованого на платформі Nvidia Tegra X1 з графікою Maxwell, яка грає в зовсім іншій лізі. iPhone 6s Plus, що славиться своєї потужної графікою, нічого не зміг протиставити новому продукту Qualcomm. Не кажучи вже про Samsung Galaxy Note 5 і Huawei Mate з графічними прискорювачами Mali.

Завдяки таблицям можна зробити порівняння з будь-яким існуючим смартфоном у всіх тестах пакета GFXBench.

manhattan-1

Як зазначає GSMArena, тандем високопродуктивних ядер Krait і графічного прискорювача Adreno 530 допоможе Snapdragon 820 зайняти одне з лідируючих положень на ринку мобільних SoC.

За матеріалами GSMArena