Рекламна брошура розкрила всі таємниці Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge

Наші колеги з Android Authority опублікували фотографію рекламної брошури Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge, яка розкриває майже всі особливості цих смартфонів. У ній наводяться технічні характеристики пристроїв і підтверджуються деякі відомості, які раніше можна було вважати лише домислами.

image

Брошура повідомляє нам, що Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge будуть оснащені екранами діагоналлю 5,1 дюйма і 5,5 дюймів з роздільною здатністю Quad HD, процесором Qualcomm Snapdragon 820, 4 ГБ оперативної та 32 ГБ вбудованої пам’яті зі слотом для карт microSD і акумуляторами ємністю 3000 мАг у «маленькій» моделі і 3600 мАг у «великий». Смартфони будуть водонепроникними з захистом по стандарту IP67, а їх екрани чутливі до сили натискання (як у iPhone 6s і iPhone 6s Plus).

Анонс Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge відбудеться 21 лютого (це підтверджено офіційно), а в продажу ці смартфони з’являться 11 березня. В Європі Galaxy S7 буде коштувати 700 євро, а Galaxy S7 Edge – 800 євро. У стандартну комплектацію входитиме шолом віртуальної реальності.

За матеріалами Android Authority