Прототипи смартфонів Moto від Lenovo засвітилися на фото

Мабуть, активні користувачі високих технологій знають про те, що свого часу Motorola була придбана компанією Lenovo. Спочатку в зв’язку з цим не були помітні ніякі зміни. Більш того, нам вдалося познайомитися з чудовим оновленням лінійок Moto G і Moto X. На жаль, цього разу все буде інакше. Як стало відомо на початку цього року, керівництво виробника прийняло рішення відмовитися від використання бренду «Motorola», замість якого на корпусі пристрою тепер буде красуватися напис «Moto by Lenovo». Давайте подивимося, як можуть виглядати новинки.
Варто відзначити, що відмова від використання бренду не означає відмову від улюбленої для багатьох лінійки смартфонів. Нагадаємо, згідно з твердженням одного з керівників Lenovo, нові пристрої Moto будуть представлені в липні цього року.

Завдяки зусиллям представників ресурсу PhoneArena нам вдалося помилуватися корпусами прототипів цих девайсів. Природно, якість представлених фотографій залишає бажати кращого, проте якби вони були високої якості – це було б куди більш підозріліше. Ось, до речі, і самі фотографії.

Судячи з усього, керівництво компанії не збирається ризикувати і продовжить використовувати вже звичні риси дизайну. Швидше за все, це правильне рішення. Одночасна зміна назви та зовнішнього вигляду навряд чи б припала до душі відданим шанувальникам Motorola, чи не так?

Чого ви чекаєте від Moto під керівництвом Lenovo? Чи є у компанії останньої шанс оживити легенду? Поділіться своїми думками в коментарях.

За матеріалами PhoneArena