Перший смартфон на процесорі від Xiaomi вийде цієї осені

Xiaomi не має наміру відставати від південнокорейського виробника і вже готує конкурента. Апарат був помічений на сайті TENAA, де були опубліковані його рен

Китайська компанія Xiaomi, відома тим, що може продати сотні тисяч фірмових ґаджетів за секунди, готує лінійку власних процесорів. Ранні чутки виявилися підтвердженими агентством Reuters, яке розповіло про їх призначення.

Звіт стверджує, що вони будуть встановлені в фірмові смартфони середнього і нижнього цінового діапазону. Чекати анонсу, судячи з усього, нам довго не доведеться – перший з подібних апаратів повинен бути запущений вже в першій половині цього року. В даний час над проектом працює штат з близько 300 співробітників. Якщо чутки виявляться правдою, то Xiaomi стане четвертим в світі виробником з власними чіпами, а компанію їй складуть Apple, Samsung і Huawei.

В даний час при створенні смартфонів Xiaomi використовує рішення від Qualcomm і MediaTek, причому саме процесори останнього використовує для середнячків і бюджетників. Якщо китайська компанія перейде на власні процесори, це завдасть MediaTek чималих збитків – обсяг поставок за рік погрожує впасти приблизно на 20 мільйонів. Втім, навряд чи Xiaomi так вже швидко перескочить на власні чіпи, швидше за все, нас чекає кілька «тренувальних» моделей.

Джерело інформації: Reuters