Нова функція стандартного браузера у Samsung

Відтепер стандартний Android-браузер, що встановлений на смартфонах Samsung, володітиме доволі непоганою і корисною функцією.Системний браузер “навчився” блокувати рекламу і небажаний контент. Він доступний на платформі Android Lollipop.

У ньому використовується додаток Crystal, який аналогічний за функціональністю відомому Adblock Fast. За словами розробників, блокування реклами дозволяє прискорити завантаження сторінок більш ніж на 50%, а також, що очевидно – заощадити мобільний трафік.

Цікаво й те, що більшість мобільних браузерів досі не має можливості установки розширень. З тих, які мають, слід зазначити Firefox і Dolpfin для платформи Android. А ось в Chrome за замовчуванням немає підтримки додатків, які «ріжуть» рекламу.

Нагадаємо, що в минулому році компанія Google всерйоз перейнялася «рекламною етикою» для мобільних пристроїв, аж до того, що пригрозила знижувати «індекс цитування», а значить і позицію в пошуку тих компаній, які видаватимуть для мобільних платформ повноекранну рекламу. З іншого боку, розробників Adblock Plus, як відомо, нещодавно не пустили на велику конференцію з мережевої реклами в США. У прес-службі компанії пояснили це помстою рекламодавцям.