Наскільки зміниться дизайн Apple iPhone 7 ?

Вам цікаво знати, яким буде дизайн iPhone 7 ? Мабуть неможливо зараз зробити щось абсолютно нове, незвичайне, щось, що ми не бачили в інших виробників, і щось, що вигідно відрізнятиметься від дизайну iPhone 6? Проте є шанс відмовитися від деяких недоліків дизайну попередніх моделей.

Колеги з MacRumors, посилаючись на анонімні джерела, повідомляють, що iPhone 7 може не перейняти недоліки дизайну попередніх моделей. Якщо бути точнішими, камера перестане випирати, завдяки більш компактному модулю камери, а з корпусу пропадуть пластикові смуги, що забезпечують хорошу роботу бездротових мереж.

Як буде вирішено питання прийому, не повідомляється. У iPhone 4 та iPhone 5 використовується скло, яке не перешкоджає проходженню радіохвиль. Є сумніви в тому, що в iPhone 7 компанія повернеться до цього рішення.

Будуть відмовлятися від усього, що нам не подобається? Вже давно ходять чутки, що Apple перестав подобатися роз’єм для навушників, і, можливо, він зникне разом з виступом камери і пластиковими смугами на корпусі.

А що додасться? За чутками, додатися може підтримка технології Li-Fi – це технологія передачі даних, схожа з Wi-Fi, однак здатна забезпечити більшу швидкість передачі. Для передачі даних технологія використовує видиме випромінювання або випромінювання в інфрачервоному і близькому до ультрафіолетового діапазонах. Також можлива поява моделі з об’ємом пам’яті 256 гігабайт.

Все це чутки, перевірити які ми зможемо ще дуже не скоро. iPhone 7 з’явиться не раніше осені, а до цього моменту нас ще чекає чимало нових продуктів, включаючи iPhone 5se, який повинні показати 15 березня.