Компанія Apple випустила iOS 9.3 beta 3

Через два тижні після попередньої збірки компанія Apple випустила оновлення iOS 9.3 beta 3 для своїх мобільних пристроїв. Збірка доступна розробникам, зареєстрованим в програмі тестування.

img_5305

У третій беті iOS 9.3 виправлені помилки основного релізу, про які повідомили користувачі і розробники. З’явилася підтримка функції Wi-Fi Calling для американського оператора Verizon.

У iOS 9.3 компанія Apple додала «нічний режим» і кнопку в Пункт управління для включення і виключення функції. На iPhone вона з’явилася на третьому місці в нижньому ряду іконок Пункту управління, на iPad – в правому нижньому кутку, поруч з регулятором яскравості екрану.

Взагалі, iOS 9.3 – досить велике оновлення для мобільної платформи Apple. Крім режиму Night Shift, що сприяє більш міцному сну користувача, вона включає в себе кілька важливих поліпшень. Реліз отримав поліпшення системних додатків, а також нові можливості для тих, хто використовує iPhone і iPad для навчання. iPhone тепер можна пов’язувати відразу з декількома годинами Apple Watch.

Крім усього іншого, оновлення включає в себе підтримку нових швидких дій для функції 3D Touch, що стали доступні для деяких стандартних програм. Окремі замітки у відповідній програмі тепер можна блокувати за допомогою пароля або відбитка пальця.

З інших нововведень iOS 9.3 варто відзначити оновлений інтерфейс Apple CarPlay, нові розділи з інформацією про активність користувача в додатку «Здоров’я», підтримку горизонтального режиму в Apple News.

iOS 9.3 beta 3 поки доступна тільки розробникам. Реліз фінальної версії iOS 9.3 очікується не раніше березня цього року.

Джерело інформації: 9TO5Mac