Facebook замінила лайки на емоції

Після декількох місяців обмеженого тестування Facebook зробила доступною всім нову систему лайків, які тепер будуть «реакціями». Вона дозволяє не просто відзначити повідомлення або подію увагою, а емоційно визначитися зі ставленням до них.

Реакції в Facebook

Для цього розробники до звичайного жесту з великим пальцем вгору додали ще п’ять додаткових: «Супер», «Ха-ха», «Ух ти!», «Співчуваю» і «Обурює». Всі емоції забезпечені яскравими іконками, на які і будуть орієнтуватися користувачі Facebook при виборі.

Щоб отримати доступ до розширених «реакцій», потрібно натиснути на кнопку «Подобається» на сенсорному дисплеї, при використанні миші або тачпада – навести на цей пункт курсор на пару секунд. Тут же з’явиться спливаюче меню, в якому і можна вибрати відповідну емоцію. У зоні, де відображається кількість лайків (лічильник залишився загальним), додали індикатор з іконок трьох самих часто вживаних по відношенню до нього емоцій.

Причина розширення даної функції зрозуміла. У Facebook, публікують різного типу повідомлення і новини, є серед них і ті, на які реакція «Подобається» виглядає дивно і навіть недоречно. Представник мережі додав, що поточні шість емоцій – тільки початок, розробники будуть стежити за використанням функції і змінювати її функціонал в майбутньому.