Чергові натяки HTC про свій майбутній флагман

HTC починає готуватися до презентації нового флагмана, поки відомого по кодовому імені Perfume. Компанія опублікувала в соціальних мережах перший тизер, що демонструє рамку корпусу і натякає на назву смартфона.

htcperfumefirstteaser

Повідомлення з картинки позначено тегом #powerof10, що може бути натяком до присутності числа 10 в імені. Тобто фінальна назва Perfume з великою часткою ймовірності буде повністю відповідати очікуванням – One M10. Таким чином, смартфон продовжить лінійку, розпочату в 2013-му One M7.

Зображення на постері вище не дуже інформативне, проте нагадує поліровану рамку по краю корпусу, швидше за все, з тильного боку. Вона ж була присутня на нещодавно заявленому в Мережі знімку Perfume. При цьому, велика частина тильного боку корпусу пристрою на фотографії має «матову» текстуру.

Активізація HTC в соціальних мережах означає, що компанія почала підготовку до анонсу флагмана. Судячи з чуток, вона представить Perfume 11 квітня, коли ж це станеться насправді – тайванці повинні повідомити найближчим часом.