Зовсім скоро варто чекати виходу Windows 10 Mobile

Якщо ви не є володарем смартфона Lumia 950, Lumia 950 XL або Lumia 550, а також не приймаєте участь у програмі бета-тестування Microsoft Insider, то швидше за все вам досі не вдалося випробувати нову версію операційної системи Windows 10 Mobile. Ще в минулому році в мережі ходили чутки про передбачувану дату початку оновлення більшості пристроїв, проте реліз фінальної версії так і не стався. День тому представники компанії знову нагадали про себе, заявивши, що підтримувані смартфони Lumia на базі Windows Phone 8.1 будуть оновлені “скоро”.

Microsoft також попередила користувачів, що їм знадобиться щонайменше 8 ГБ вільного місця на смартфоні, щоб успішно завантажити та встановити оновлення. Крім того, далеко не кожен смартфон буде підтримувати всі нові функції Windows 10 Mobile. Деякі можливості залишаться долею лише потужних пристроїв з відповідною апаратною платформою.

Windows-10-mobile

Microsoft заявила, що про доступність оновлення буде оголошено через офіційні канали. Доречі, всього через кілька годин після публікації офіційної новини невідоме джерело повідомило, що перша хвиля розсилання Windows 10 Mobile почнеться 12 січня. Наскільки це відповідає істині, ми дізнаємося всього через тиждень.

Джерело: Ubergizmo