WhatsApp стає повністю безкоштовним

В офіційному блозі розробники WhatsApp повідомили, що за використання месенджера більше не буде стягуватися абонентська плата. Відтепер сервіс стане повністю безкоштовним. Судячи з усього, на цей крок було вирішено піти з метою збільшення аудиторії, в блозі повідомляється приблизно наступне:

«Протягом багатьох років ми просили користувачів оплачувати використання WhatsApp після першого року спілкування, але зараз ми прийшли до висновку, що даний принцип стягування грошей не працює. Основна причина полягає у відсутності у багатьох користувачів месенджера кредитних або дебетових карт, через що вони бояться втратити доступ до WhatsApp після першого року безкоштовного користування. Таким чином втрачається чимало потенційних клієнтів. Протягом наступних кількох тижнів планується скасувати збір коштів з різних версій програми, і WhatsApp остаточно стане безкоштовним».

Також розробники відзначили, що відмова від системи абонентки плати не передбачає собою введення інших платних послуг для монетизації сервісу. Якщо хтось і буде платити за WhatsApp, то це підприємства та організації, які планують спілкуватися з клієнтами за допомогою даного месенджера. Тобто мова йде про банки, авіакомпанії, онлайн-магазини і так далі. Втім, такі послуги для юридичних осіб поки теж будуть впроваджуватися лише в тестовому режимі для визначення їх доцільності.

Джерело інформації: WhatsApp